Проект договору Аукціон з продажу рухомого майна #20
Інформація про предмет торгів
Предмет торгівТекстильні вироби, рулони різнокольорової тканини
Опис предмета договоруНайменування активу: - 5 789 одиниць тюків (поліпропіленових мішків) білого кольору, на яких містяться написи, виконані машинописним способом барвником чорного кольору "DESIGN NO: QUANTITY : BALE NO:", вмістом яких є текстильні вироби; - 56 одиниць тюків (поліпропіленових мішків) оливкового кольору без маркувань, вмістом яких є текстильні вироби; - 3 068 одиниць текстильних виробів, які являють собою рулони різнокольорової тканини у прозорому поліетилені без маркувань; - 1081 одиниця текстильних виробів, які являють собою рулони різнокольорової тканини у поліпропіленовому мішку білого кольору із маркуванням іноземною мовою "Code/QTY" та числовими позначеннями (далі - Активи)
Початкова ціна2 470 899.17
Крок торгів(%)1.00
Стан торгівторги завершені
Кількість(не задано)
Інформація про процедуру торгів
Завершення прийому заявок2021-07-25 18:00:00
Початок подачі цiнових пропозицій2021-07-26 09:00:00
Інформація про порядок участі в торгах
Порядок участі у торгахФізична або юридична особа, яка виявила намір придбати лот, зобов’язана зареєструватися на веб-сайті. З моменту реєстрації, така особа набуває статусу користувача. Для участі в електронних торгах, користувач подає заявку на участь в електронних торгах та сплачує гарантійний внесок на рахунок Організатора.
Терміни та порядок внесення фінансового забезпеченняГарантійний внесок вважається сплаченим з моменту його зарахування на рахунок Організатора не пізніше ніж за одну добу до початку електронних торгів.
Порядок ознайомлення з майномФактична адреса зберігання активу: 8км+100м траси Одеса-Київ-Санкт-Петербург, Одеська обл., Біляївський район, Усатівська сільрада. Порядок ознайомлення з активом: у робочі дні з 10-00 до 17-00 за адресою: 8км+100м траси Одеса-Київ-Санкт-Петербург, Одеська обл., Біляївський район, Усатівська сільрада; тел: (093)401-61-69
Умови оплатиПереможець електронних торгів протягом п'яти банківських днів з дня наступного за днем підписання протоколу електронних торгів, а саме до дати, зазначеної у протоколі електронних торгів зобов’язаний: 1) перерахувати кошти за придбаний актив на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів; 2) звернутися до АРМА, надати документальне підтвердження перерахування коштів за придбаний актив (лот) на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів;
Додаткова інформаціяВідомості про актив, який передається на реалізацію, його склад, характеристики, опис, включно з інформацією про явні недоліки, відсутні елементи, обмежену функціональність: Текстильні вироби, рулони різнокольорової тканини. Відомості про чинні обтяження щодо активу, зареєстровані в державних реєстрах, базах даних та/або інші обтяження, про існування яких стало відомо АРМА: Встановити чинні обмеження не було можливості. Визначена законом підстава передачі активу для реалізації: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 23.04.2021 у справі № 761/14802/21. Відомості про місцезнаходження активу (фактична адреса зберігання активу): 8км+100м траси Одеса-Київ-Санкт-Петербург, Одеська обл., Біляївський район, Усатівська сільрада. Додаткова інформація про актив: Інформація відсутня. Інші додаткові відомості, необхідні для проведення електронних торгів: Інформація відсутня.
Прикладені файли
Прикладені файлиЗавантажити
Проект договораЗавантажити
Завантажити протоколи торгів