Проект договору Аукціон з продажу рухомого майна #14
Інформація про предмет торгів
Предмет торгівТекстильні вироби, рулони різнокольорової тканини
Опис предмета договоруНайменування активу: - 9 645 одиниць тюків (поліпропіленових мішків) білого кольору, вмістом яких є текстильні вироби; - 7 633 одиниць текстильних виробів, які являють собою рулони різнокольорової тканини у прозорому поліетилені; - 1 одиниця виробу, який являє собою рулон тканини у поліпропіленовому мішку білого кольору із маркуванням іноземною мовою "Code/QTY" та числовими позначеннями.
Початкова ціна4 232 680.83
Крок торгів(%)1.00
Стан торгівторги не відбулися
Кількість(не задано)
Інформація про процедуру торгів
Завершення прийому заявок2021-05-21 18:00:00
Початок подачі цiнових пропозицій2021-05-24 09:00:00
Інформація про порядок участі в торгах
Порядок участі у торгахФізична або юридична особа, яка виявила намір придбати лот, зобов’язана зареєструватися на веб-сайті. З моменту реєстрації, така особа набуває статусу користувача. Для участі в електронних торгах, користувач подає заявку на участь в електронних торгах та сплачує гарантійний внесок на рахунок Організатора.
Терміни та порядок внесення фінансового забезпеченняГарантійний внесок вважається сплаченим з моменту його зарахування на рахунок Організатора не пізніше ніж за одну добу до початку електронних торгів.
Порядок ознайомлення з майномФактична адреса зберігання активу: 8км+100м траси Одеса-Київ-Санкт-Петербург, Одеська обл., Біляївський район, Усатівська сільрада. Порядок ознайомлення з активом: у робочі дні з 10-00 до 17-00 за адресою: 8км+100м траси Одеса-Київ-Санкт-Петербург, Одеська обл., Біляївський район, Усатівська сільрада; контактна особа Кузьменко Владислав Олександрович, тел: (093)401-61-69
Умови оплатиПереможець електронних торгів протягом п'яти банківських днів з дня наступного за днем підписання протоколу електронних торгів, а саме до дати, зазначеної у протоколі електронних торгів зобов’язаний: 1) перерахувати кошти за придбаний актив на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів; 2) звернутися до АРМА, надати документальне підтвердження перерахування коштів за придбаний актив (лот) на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів;
Додаткова інформаціяВідомості про актив, який передається на реалізацію, його склад, характеристики, опис, включно з інформацією про явні недоліки, відсутні елементи, обмежену функціональність: Текстильні вироби, рулони різнокольорової тканини. Технічний стан не досліджувався, зокрема на предмет скритих дефектів. Виявлено велику кількість пошкоджених тюків та рулонів, що негативно впливають на товарний вид текстильної продукції. Відомості про чинні обтяження щодо активу, зареєстровані в державних реєстрах, базах даних та/або інші обтяження, про існування яких стало відомо АРМА: Встановити чинні обмеження не було можливості. Визначена законом підстава передачі активу для реалізації: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 07.12.2020 у справі № 761/39636/20 Відомості про місцезнаходження активу (фактична адреса зберігання активу): 8км+100м траси Одеса-Київ-Санкт-Петербург, Одеська обл., Біляївський район, Усатівська сільрада.
Прикладені файли
Прикладені файлиЗавантажити
Проект договораЗавантажити